Leave a comment

Happy bday bro

Všetko najlepšie k narodeninám, milý brácho! Som rada, že ťa mám.Ty najlepšie pochopíš moje vtipy a najčastejšie zo všetkých mi rozumieš aj bez slov.
Nikdy nezabudnem ako si ma zobral na môj prvý koncert! Vďaka tebe a tvojim kámošom z intráku som spoznala veľa dobrej hudby. Niektoré naše hudobné cesty vedú paralelne, iné rozdielnymi smermi.

Tak teda neviem, či sa ti bude páčiť Robčo (mimochodom pred pár dňami mal tiež narodky).
Keď som ho v októbri videla ako si sadá za klávesy, uškŕňala som sa. Mala som pocit, že na pódium zablúdil hráč NBA (úprimne, nedávalo mi to zmysel, ale nič iné mi nenapadlo). Keď som však počula s akou ľahkosťou a radosťou hrá, zamilovala som si ho.

– – – – – – – – – – –

Robert Glasper Trio hráva “tradičnejší” jazz. S Experimentom spája jazz, hip-hop a R&B. Aby nebola nuda, predchádzajúci album “Double Booked” nahral s obidvoma formáciami. Na tom najčerstvejšom “Black Radio” sa vyšantil s Experimentom. Spoznáte na ňom napríklad “Cherish the Day” od Sade alebo  “Letter to Hermione” od Davida Bowie(ho). Milujem aj Afro Blue s Erykah Badu. Najviac sa však uchechtávam, tak ako na jeseň na jazzákoch, na “Smells Like Teen Spirit” od Nirvany.

Ak máte viac ako 5 minút….:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: