2 Comments

All we need is… LOVE 2

Môj život je plný prekvapení a znamení. Už sa nad nimi veľmi nezamýšľam, príjmam ich, teším sa z nich a snažím sa ich uchovávať v pamäti (a tie, ktoré sa dajú, na fotografiách).

Po hrnčeku som si našla takýto krásny odkaz v mydle:

srdce v mydle

Rada používam klasické mydlá. Toto olivové som si priniesla z juhu Francúzska, z obchodíka v prekrásnej záhrade Le Jardin des Méditerranées. Aj keď by som v nej rada strávila aspoň deň, bola len krátkou zastávkou na cyklo výlete. Ak budete niekedy v týchto končinách, nájdite si viac ako 5 minút a užite si krásu a ticho tejto stredomorskej (botanickej) záhrady.

2 comments on “All we need is… LOVE 2

  1. Mám tam tiež vidieť srdiečko ako aj v tej šálke? Ja asi žijem príliš rýchlo a takéto “znamenia” si vôbec nevšímam. Z tvojho textu ma zaujala tá poznámka o cyklistike. Aj o nej sa tu niečo dozviem? To muselo byť fajn, bicyklovať sa vo Francúzsku. Ja sa už neviem dočkať jari, kedy budem môcť vybehnúť prvý raz na bicykli.

  2. Ahoj. Ja tam vidim srdce, kamarát na mydle videl kridla anjela ;)… Znamenia sú v mojom prípade väčšinou v ľuďoch, ktorých stretávam.
    Čo sa týka toho bicyklovania: bicykel (okrem zimných mesiacov) požívam na presun do a z práce – ráno ma to preberie, popoludní vyvetrám hlavu. Keď som na dovolenke/výlete a ocitne sa v mojej blízkosti bicykel, rada sa povozím. Asi Ťa teda sklamem, keď skonštatujem, že sa vôbec nepovažujem za (čo i len rekreačného) cyklistu ;). Veľmi sa mi páčia mestské bicykle – také ako z pohľadnice z Talianska… Alebo pri Tvojom profile :). Príjemné bicyklovanie a vietor od chrbta.
    5a

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: